EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

ОГОЛОШЕННЯ! XIІ Щорічна конференція малих міст України

Шановні колеги!

28-29 липня 2017 року в Києві Асоціація малих міст України проводить XIІ Щорічну конференцію малих міст на тему «Економічний розвиток громад. Виклики та перспективи». Формування спроможних громад залежить великою мірою від економічного зростання на їх територіях, збільшення робочих місць і надходжень до місцевих бюджетів. Перед громадами стоїть непросте завдання пошуку ресурсів для покращення життя мешканців. Тому конференція ставить за мету сприяти формуванню механізмів економічного зростання та реалізації інвестиційного потенціалу об’єднаних територіальних громад та малих міст України.

Учасниками форуму будуть представники органів місцевого самоврядування малих міст та ОТГ, центральних органів державної влади, бізнесу, міжнародних програм технічної допомоги, експерти.

Конференція проводиться за підтримки Програми Ради Європи  «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» та проекту ЄС «Мери за економічне зростання».

Особливістю Щорічної конференції малих міст є те, що під час першого дня заходу відбувається напрацювання рекомендацій представниками органів місцевого самоврядування, а під час другого дня – підведення підсумків, обговорення цих рекомендацій за участі представників центральних органів державної влади, народних депутатів, експертів.

29 липня, після завершення форуму, заплановано ознайомчу поїздку до центру культури «Парк Київська Русь» (с. Копачів Київської області), який є вдалим прикладом залучення інвестицій. 29-30 липня у «Парку Київська Русь» відбуватиметься Фестиваль громад «Віче у Київській Русі», приурочений до 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі, тому всі учасники конференції зможуть долучитися до святкування та підтримати громади, які братимуть участь у Фестивалі та змагатимуться за перемогу у ньому.

Проживання, харчування учасників та трансфери від залізничного вокзалу до готелю та у зворотному напрямку оплачуються за рахунок міжнародного гранту. Транспортні витрати оплачуються самими учасниками.

Запрошуємо Вас взяти участь у XІІ Щорічній конференції малих міст України.

Для того, щоб зареєструватися для участі у конференції, просимо до 14 липня 2017 року заповнити реєстраційну картку (додається) та надіслати її на адресу amuukrainka@gmail.com.

Місце проведення: м. Київ, Столичне шосе, 103, готель «Ramada Encore».

Початок заходу:  28 липня об 11.00.

Контакти організаторів: (04572) 685 81, (097)124 82 84, (095) 936 44 84.

Реєстраційна картка

Проект програми

 

Залишити коментар