EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

Семінар «Європейські стандарти адміністративної процедури в діяльності органів місцевого самоврядування»

111  16-17 березня гостинний Львів приймає учасників семінару «Європейські стандарти адміністративної процедури в діяльності органів місцевого самоврядування», який є частиною програми обміну досвідом проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні». Учасники семінару – більше, ніж півсотні представників міст-партнерів та резервних міст проекту, Академії Фольке Бернадотта, Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida, Асоціації малих міст України, соціологічної агенції ФАМА, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Інституту Рауля Валленберга з прав людини та гуманітарного права (Швеція), проекту GIZ, експерти. 555 

  Під час семінару розглядаються питання законодавства, яке регулює цю сферу, міжнародний досвід, поточний статус реформ у сфері надання адміністративних послуг та адміністративних процедур з перспективи законодавчого процесу в Україні, а також питання судового контролю за дотриманням принципів верховенства права суб’єктами владних повноважень та інші. Практичним досвідом у цій сфері діляться представники міст-учасників проекту: Івано-Франківська, Вознесенська, Долини, Чугуєва, Харкова. Частиною семінару є практична робота щодо створення прозорих механізмів залучення заінтересованих осіб до прийняття рішень на рівні органів місцевого самоврядування.

Наприкінці першого дня семінару учасники відвідають та ознайомляться з роботою одного із львівських Центрів надання адміністративних послуг.

Проект реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України, Києво-Могилянською академією, соціологічною агенцією ФАМА за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida.

222 333

444 666

Залишити коментар