EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ МІСТ НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ГРОМАД «ВІЧЕ У КИЇВСЬКІЙ РУСІ»

29-30 липня 2017 року у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Київської області) відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль громад «Віче в Київській Русі», спільно ініційований та організований Асоціацією малих міст України та «Парком Київська Русь» на честь 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі. Мета фестивалю – вшанування національної спадщини, популяризація традицій та історії державотворення України з її витоків. 7

До участі у фестивалі запрошуються усі великі, середні та малі міста України, а також об’єднані територіальні громади. Участь у такому фестивалі – це популяризація в першу чергу Вашої громади, а також вагомий внесок у збереження культурного надбання держави, об’єднання навколо своєї спільної історії.

Для представлення міста у конкурсі необхідно 29 липня взяти участь в обов’язковій номінації – театралізованій почесній ході міст, яка презентуватиме міську символіку, традиційне вбрання, а також представити свою громаду за допомогою виступу, що відображатиме культуру міста (танцювальний, спів, акробатичний, артистичний тощо). Для підготовки такого виступу місто має залучити місцевих талантів, творчі колективи та об’єднання, які найяскравіше представлять його у цій номінації. Тривалість виступу не повинна перевищувати 10 хвилин. За бажанням кожне місто може продовжити свій виступ на додатковій сцені в перший та другий день фестивалю, але вже поза рамками конкурсу. Також в межах фестивалю кожне місто має змогу презентувати себе в рамках виставки-показу аутентичних ремесел міст на ярмарці та під час дегустації традиційних страв міста (докладніше у Положенні про фестиваль).

Запрошуємо Ваше місто взяти участь у Всеукраїнському фестивалі громад «Віче в Київській Русі».

Для участі у фестивалі необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 1000 грн. У цю вартість входитиме організація програми для учасників, а також підготовка фото- та відеоматеріалів про участь Вашої громади у фестивалі (реквізити).

Витрати на транспорт, харчування та проживання учасників покриватимуться за рахунок самих учасників фестивалю (докладну інформацію про варіанти проживання під час фестивалю дивіться тут).

Можливість безоплатного входу на територію «Парку Київська Русь» надається не більше, ніж 25-ти представникам делегації від міста. Кожен наступний член делегації має можливість пройти на територію зі знижкою 25% від вартості дорослого квитка.

Для участі у конкурсі просимо заповнити заявку та разом зі списком учасників делегації надіслати її на електронну адресу amuukrainka@gmail.com до 19 липня 2017 року.

Місто-переможець отримує можливість розмістити свій щит на Михайлівських воротах у Древньому Києві «Парку Київська Русь» терміном на один рік.

З запитаннями щодо участі у фестивалі звертайтеся до Антоніни Домікан, заступника виконавчого директора АММУ за тел. 095 936 44 84 або електронною поштою adomikan@gmail.com.

Додатки:

  1. Програма
  2. Положення про Всеукраїнський фестиваль громад «Віче у Київській Русі»
  3. Заявка на участь у конкурсі
  4. Інформація щодо проживання учасників
  5. Реквізити для сплати організаційного внеску

Інформацію та фоторепортаж про минулорічний Фестиваль громад дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/vgoammu/posts/1820660661486841

Презентація про І-й Фестиваль громад

Відео про Парк Київська Русь – місце проведення фестивалю: https://youtu.be/apOUPx8aq40

Залишити коментар