EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

Голови малих міст України отримають можливість залучити китайські інвестиції у свої громади

  Асоціація малих міст України підписала меморандум про співпрацю з Китайською діаспорою в Україні. Завдяки такій співпраці голови малих міст України отримають реальну можливість залучити китайські інвестиції у свої громади. Документ передбачає, що найближчим часом буде розроблено своєрідну «дорожню карту» для реалізації інвестиційних проектів у малих містах України.

За словами голови АММУ Павла Козирєва, китайські фахівці зацікавлені у спільній роботі над проектами у сферах екології, енергозберігаючих технологій, переробки сміття та розвитку ринку електротранспорту. Впровадження інвестиційних програм регіонального рівня передбачає зустрічі китайських бізнесменів і міських голів малих міст України, проведення бізнес-форумів, пошук об’єктів місцевої інфраструктури, які можливо розвивати за допомогою іноземного капіталу.

Планується також обмін фахівцями в рамках організації стажувань з метою підвищення їх кваліфікації.

Невід’ємною частиною співпраці має стати культурний обмін – організація заходів для взаємного пізнання  історії, мистецтва, традицій обох країн.

Меморандум підписали голова Асоціації малих міст України Павло Козирєв та голова Китайської діаспори в Україні Лі Сюеган.

 

Залишити коментар