EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

Про систему

chartПрограмне забезпечення системи моніторингу показників ефективності управління  – це електронна система збору, збереження та обробки інформації про основні сфери життєдіяльності територіальних громад і діяльності органів самоврядування.

Основним призначенням системи є підвищення ефективності муніципальних послуг шляхом порівняння даних основних показників стану муніципальних послуг. Програмний продукт поєднує усі відомості і ресурси міст-учасників і надає можливість  роботи з ними населенню, партнерам та представникам виконавчої влади міст.

Електронна система моніторингу надає  змогу накопичувати дані муніципальної статистики впродовж тривалого періоду і фактично формувати для кожного міста-учасника електронну базу даних показників муніципальних послуг.

Забезпечує  українські міста сучасними інструментами муніципального управління. Система надає посадовцям органів місцевого самоврядування змогу швидко знаходити потрібні дані, аналізувати їх, використовувати у прийнятті управлінських рішень, а також здійснювати порівняльний аналіз своєї діяльності з діяльністю органів місцевого самоврядування міст України. Це у свою чергу сприяє обміну досвідом в сфері надання муніципальних послуг між містами, що зареєстровані у системі.

В цілому, інформація, яка розміщена в електронній системі  моніторингу – основа для проведення управлінцями міст порівняльного аналізу територіальної громади, можливість отримати кількісну інформацію про інші міста України, виявити кращі результати та кращий передовий досвід, вивчити та застосувати його.

Кожне місто може долучитися до електронної системи моніторингу.  Також в перспективі створення нових послуг для моніторингу показників їх ефективності.