EnglishFrenchGermanItalianUkrainian

Історія

Початок історії організації ведеться з 1995 року, коли в селищі Нова Водолага на Харківщині було зареєстровано громадське об’єднання «Асоціація сільських, селищних та міських рад», яке очолив селищний голова Слиш Віктор Михайлович. Асоціація заявила себе активним виразником інтересів сіл, селищ і малих міст України. Діяльність ґрунтувалась на тісній співпраці з Асоціацією міст України.

У 2007 році Асоціацію було перереєстровано в м.Києві та змінено назву на «Асоціація малих міст України».

Асоціації вдалось винести проблеми розвитку малих міст на порядок денний багатьох засідань центральних органів влади, привернути увагу до специфіки малих міст.

З 2006 року щорічно проводиться конференція малих міст в м.Українка. Саме тут відбуваються обговорення найнагальніших проблем розвитку малих громад, пошук шляхів їх вирішення. До участі в конференції долучаються депутати Верховної Ради України, керівники центральних органів державної влади, представники громадських та міжнародних організацій.

З 2011 року Асоціація малих міст України – громадська організація, яка є асоційованим членом Асоціації міст України та працює спільно з секцією малих міст Асоціації міст України.